Financovanie

Tel. č.: 0905 710 600

Hľadáte pre svoje budúce bývanie ten najvýhodnejší spôsob financovania?

Uľahčíme vám to. Ponúkame vám nášho hypotekárneho špecialistu. V spolupráci s najväčšími bankovými domami na Slovensku Vám z ponúk bánk zostaví porovnanie najlepších hypoték, z ktorých si budete mocť vybrať tú správnu pre Vás.

Winners Hypotéka je jedným z členov finančnej skupiny Winners Group. Špecializuje sa na odborné a nezávislé poradenstvo pri sprostredkovaní finančných produktov vo forme úverov na bývanie určených pre bežnú verejnosť.

Pre projekt Corner House máme pripravené zvýhodnené úvery na bývanie od financujúcej banky daného projektu a poistenie. Ponúkame vám:

  • hypotéku s pokrytím až 100% hodnoty Vašej nehnuteľnosti
  • možnosť čerpania úveru postupne
  • zabezpečnie nehnuteľnosti a úveru
V prípade akýchkoľvek otázok volajte 0905 710 600 alebo využite kontaktný formulár:

Mgr. Martina Sekaninová

Hypotekárny špecialista

V oblasti financií pôsobím od roku 2009. V jednej zo zahraničných bánk pôsobiacich na Slovensku som začínala ako poradkyňa , neskôr ako hypotekárna špecialistka. Získané vedomosti a skúsenosti dnes smerujem k spokojnosti klientov. Hlavnou zásadou pri jednaní s klientom je priateľský prístup a otvorenosť. Mojim cieľom je pre Vás nájsť optimálne riešenie, poskytnúť komplexné informácie a hladko vás previesť procesom poskytnutia úveru.

„Vaša spokojnosť a odporúčanie bude pre mňa odmenou za vykonanú prácu.“

Martina Sekaninová